Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Zprávy - Amway
Amway je opět partnerem soutěže Rodinná firma roku

2018/06/05 - 

Společnost Amway se již potřetí stala jedním z partnerů souteže Rodinná firma roku, kterou pořádá česká Asociace malých a středních podniků a živnostníků.

Soutež probíhá ve dvou kategoriích: Malá firma (firmy do 50 zaměstnanců s obratem do 10 mil. EUR) a Střední firma (firmy do 250 zaměstnanců s obratem do 50 mil. EUR). Vítěze obou kategorií vybere odborná porota složená z organizátora a partnerů soutěže. Speciální kategorií je Cena veřejnosti, kde si vítěze zvolí sama veřejnost. Vybírat přitom bude z 10 firem nominovaných odbornou porotou. Soutěž pořádá Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR), generálním partnerem je Equa bank a partnery soutěže jsou společnosti Škoda Auto, Deloitte, Amway a LeasePlan. Vyhlášení vítězů proběhne již tradičně na Dni podnikatelů České republiky, a to 10. října 2018 v Praze.

 „Soutěž si za více jak sedm let existence vytvořila pozici spojenou nejen s hlavním výročním hodnocením rodinných podniků, ale díky soutěži se široká veřejnost měla možnost seznámit již se stovkami úžasných příběhů a úspěchů klíčového segmentu ekonomiky. To oceňují i samotné rodinné firmy, které v posledním průzkumu sdělily, že je pro ně důležitější pozitivní vnímání jejich aktivit spojené s medializací, než přímá finanční či jiná podpora. Soutěž tak získává nejen ekonomický, ale i celospolečenský rozměr,“ říká předseda AMSP ČR Karel Havlíček.
 
Firmy se mohou do soutěže přihlásit od 17. května do 17. srpna 2018. Kromě tradičního zlatého, stříbrného a bronzového umístění zůstává i letos Cena odborné poroty pro dvě kategorie: Malé firmy (firmy do 50 zaměstnanců s obratem do 10 mil. EUR) a Střední firmy (firmy do 250 zaměstnanců s obratem do 50 mil. EUR). Cena veřejnosti zůstává stejná jako v předchozích ročnících a budou do ní zařazeny firmy z obou kategorií (z každé kategorie 5 nejlepších firem, které vybere porota).
 
Tiskovou zprávu naleznete ZDE

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia