Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Zprávy - Krása
ARTISTRY přináší jarní limitovanou kolekci

2017/02/01 - 

Amway přináší limitovanou jarní kolekci Modern Icon dekorativní kosmetiky ARTISTRY.
Kolekce Modern Icon nabízí Třpytivé pudrové oční stíny, Lesk na rty, Rozjasňující krém, Sadu na úpravu obočí a Sadu kosmetických štětců.

Produkty jarní limitované kolekce Modern Icon:

Třpytivé pudrové oční stíny

Pudrové stíny Modern Icon zajistí okamžité rozjasnění a zvýraznění očí. Luxusní směs z drcených perel rozjasní barevné pigmenty stínů a zároveň zajistí bezchybné krytí očního okolí.
Stíny lze snadné nanášet jemným štětečkem, který je součástí balení.

Každé balení obsahuje dva odstíny:

  • So Chic nabízí odstíny Pink a Blue
  • Subtle Chic nabízí odstíny Gold a Peach

Lesk na rty

Lesk na rty limitované série Modern Icon přináší kombinaci krémové rtěnky a rozjasnění, jaké dodávají lesky na rty. Exkluzivní gel je k dostání ve dvou odstínech, které rtům dodají vysokou hydrataci a propůjčí jim dlouhotrvající barvu a zvýraznění.

Lesk na rty Modern Icon je ve dvou odstínech:

  • Fuchsia
  • Soft Rose

Rozjasňující krém Modern Icon

Rozjasněte svou pleť a zvýrazněte obličejové kontury díky Rozjasňujícímu krému z limitované kolekce Modern Icon dekorativní kosmetiky řady ARTISTRY SIGNATUR COLOR.
Krém má přirozeně narůžovělý nádech a obsahuje luxusní směs zlatých, růžových a bílých perel umožňující dosažení 3D efektu.
Krém je možné nanášet štětcem i prsty.

Rozjasňující krém Modern Icon je bez parfemace a je vhodný pro všechny typy pleti, včetně pleti citlivé.      

Sada na úpravu obočí limitované kolekce Modern Icon

Sada 7v1 umožní dokonalou úpravu vašeho obočí.
Díky pinzetě, kartáčku, štětečku a tvarovacímu vosku je možné obočí upravit do dokonalého oblouku. Sada přináší i dva odstíny barevných pudrů, s jejichž pomocí lze dosáhnou bezchybného barevného sladění vašeho obočí.
Sada obsahuje i nezbytné zrcátko.
Sada na úpravu obočí je vhodná i pro ženy, které používají kontaktní čočky.

Sada štětců limitované kolekce Modern Icon

Sedmidílnou sadu kosmetických štětců v praktickém pouzdře je možné použít při všech druzích líčení.
Štětce jsou vyrobeny speciálně pro dekorativní kosmetiku řady Artistry.
Štětce jsou vyrobeny ze srsti koz a poníků či z prvotřídního nylonu.

Sada štětců obsahuje:

  • štětec na pudr nebo růž (kozí srst)
  • štětec na tekutý make – up (nylon)
  • štěteček na rty (nylon)
  • štětečky na oční stíny (srst poníků)
  • oboustranný štěteček na obočí (nylon)

Jarní sezóna roku 2017 se nese v duchu jemného nenápadného líčení s podtržením drobných detailů obličeje. Líčení by mělo zvýraznit svůdnou ženskost a jarní svěžest.

 „Letošní jarní sezóna v líčení přináší kombinaci výrazných pastelových barev a naturálních odstínů. Rty se ponesou v trendech jemně růžových  a výrazných tónu fuchsie. Trendem zůstávají  třpytivé odstíny, flitry a lesky,“ říká školitelka značky ARTISTRY Zuzana Gavendová.

Základ kvalitního líčení

Aby líčení dlouho vydrželo a působilo přirozeně, je třeba použít kvalitní podklad. „Používáme dlouhotrvající make-upy, které pleti dodají dokonalý vzhled, zakryjí případné nedostatky a přitom jsou nenápadné. Základem líčení jsou roznajsňující krémy, které aplikujeme po nanesení makeupu na místa,která chceme opticky zvýraznit – např. lícní kosti, oblast pod obočím, můžme aplikovat i těsně nad horní ret, který  tím opticky zvětšíme. Ideální podklad pro líčení nabízí například Rozjasňující krém Modern Icon z řady ARTISTRY,“ popisuje Zuzana Gavendová.

Svůdné rty i oči

Přicházející jaro přináší trend, který klade důraz na přirozenost ženské krásy za využití zvýraznění detailů. Pokud žena  zvolí zcela naturální styl líčení, použije přírodní barvy jak na oči tak na rty. Nebo může použít výrazné pudrové modré stíny s vysokým leskem z limitované jarní kolekce Modern Icon. „Použití je velmi jednoduché i díky speciálnímu  štětečku. Nanášíme na celé pohyblivé víčko nebo se jím orámují oči podobně jako by si žena aplikovala oční linky. Na rty použije fuchsiovou krémovou rtěnku, která bude ladit s tónem očních stínů. Kombinaci krémového krytí rtěnky a vysokého lesku nabízí Lesk na rty limitované kolekce Modern Icon. Důraz je kladen i na estetiku obočí, které by mělo být tvarováno do přirozeného klenutí. Možné je využít speciální paletku na obočí, která obsahuje tvarovací vosk a barevný pudr, který obočí dodá jednotný tón,radí školitelka ARTISTRY.

Růže na tvář

Celkový dojem líčení podtrhneme použitím pudrů na tváře s 3D efektem. „můžeme použít v nenápadných teplých či studených tónech. I ty je možné zvolit z řady dekorativní kosmetiky řady ARTISTRY,“ dodává Zuzana Gavendová.

Tečkou v dokonalém líčení je zvýraznění řas. Z řasenek je možné volit typy, které dodají řasám objem a délku.

 

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia