Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Zprávy - Amway Výživa
Cena NUTRILITE pro nejlepší vědeckou publikaci v oblasti výživy

2017/03/27 - 

V obchodním centru Amway v italském Milanu byla předána Cena NUTRILITE za nejlepší vědeckou publikaci v oblasti výživy se zaměřením na roli fytonutrientů. Společnost Amway zahrnula do tohoto projektu nejvýznamnější italské univerzity. 

Na základě rozhodnutí poroty, která byla složena z univerzitních profesorů z Itálie a Nizozemí, cenu získal profesor Filippo Maggi  z Univerzity Camerino za publikaci “Polar Constituents and Biological Activity of the Berry-Like Fruits from Hypericum androsaemum L.

Studie dokládá pozitivní účinky třezalky bobulovité v kontrastu s tzv. „západní stravou“, a to především díky vysokému obsahu antioxidantů.

Amway se zabývá rolí fytonutrientů zejména v souvislosti s vlastní zkušeností s rolí vyvážené stravy, která již čítá více než 80 let existence značky NUTRILITE. V současnosti pod touto značkou pro společnost Amway pracuje více než 900 vědců po celém světě, kteří pracují na zvyšování kvality doplňků stravy obsahující fytonutrienty a další důležité látky.

Institut zdraví NUTRILITE společnosti Amway rovněž nedávno zadal průzkum stravovacích návyků lidí na celém světě. Výsledky byly publikovány v zářijovém vydání britského časopisu o výživě British Journal of Nutrition a zveřejněný v celosvětové zprávě Global Phytonutrient Report.

Zpráva ukazuje, že lidé po celém světě do svého jídelníčku zařazují velmi málo ovoce a zeleniny. Většina dospělých po celém světě by měla alespoň zdvojnásobit svou stávající konzumaci ovoce a zeleniny, aby splnila minimální doporučení Světové zdravotnické organizace ohledně pěti porcí (400 gramů) denně. Ukazuje se také, že velká většina dospělých po celém světě – 60 až 87 % ve 13 zeměpisných regionech rozdělených podle typu stravy – se těmito doporučeními neřídí, čímž neprospívají své výživě a zdraví.

 

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia