Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Zprávy - Výživa
Nová sportovní výživa od značky XS

2017/09/05 - 

Amway uvádí na trh kompletní spektrum výživových doplňků pod značkou XS, které představují významnou expanzi společnosti do segmentu sportovní výživy.

Řada výrobků XS Sport Nutrition, která rozšiřuje stávající značku XS, zahrnuje ucelené spektrum doplňků sportovní výživy. Unikátní složení produktů obsahuje spektrum živin potřebných pro tělo a pomáhá je doplňovat ve chvíli, kdy je nejvíce potřebujete.

Produkty XS Sports Nutrition přispívají k dosažení špičkového výkonu pro rekreační i profesionální sportovce. Řada zahrnuje sportovní nápoje, proteinový prášek, tyčinky a minerály, které pomáhají v každé fázi fyzické aktivity dodat tělu potřebné živiny a energii – před startem (ENERGIZE), v průběhu (REFRESH) a po výkonu (RECHARGE).

ENERGIZE

XS Pre-Workout Drink s příchutí citronu a limetky:  Připravuje tělo na sportovní aktivitu a zvyšuje hladinu energie pro efektivní start. Obsahuje rychle vstřebatelné aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), které podporují syntézu proteinů od začátku tréninku. Unikátní složení Triple Energy Blend vyšle do vašeho těla energický náboj: Kreatin je svalový energizér, který nabíjí svaly dávkou energie; Komplex vitaminu B (B1 / B2 / B3 / B5 / B6 / B9 / B12) pomáhá zpomalovat únavu a vyvážené složení sacharidů zvyšuje výkonnost během aktivity. XS Pre-Workout Drink zároveň chrání buňky před oxidačním stresem způsobeným cvičením. Obsahuje pro tělo potřebné vitamíny C, E a zinek.

REFRESH

XS Electrolyte Drink s pomerančovou příchutí přispívá k plné hydrataci během sportovní aktivity a nahrazuje vašemu tělu to, co ztrácí během výkonu. Do organismu dodává 5 klíčových elektrolytů, které se vyplavují z těla pocením. Bohatá směs pomalých, středně a rychle se uvolňujících sacharidů přispívá k neustálému doplňování energie. XS Electrolyte Drink obsahuje trio složek – Guarana, Maca Root & Quercetin, které pomáhají zlepšovat fyzické výkony.  

RECHARGE

XS Hydrolyzed Whey Protein Powder s čokoládovou příchutí vám pomůže rychleji se zotavit a připravit svaly na další trénink. Každá dávka obsahuje 29g bílkovin a 5g přirozeně se vyskytujících BCAA. Rychle stravitelný hydrolyzovaný přípravek dodává tělu složky rychleji než méně rafinované bílkoviny, zatímco podpůrná antioxidační směs ROC (red orange complex) spolu s vitaminem C a E redukuje riziko poškození svalů při cvičení.

XS Proteinové tyčinky podporují růst a udržování svalů v průběhu dne. Obsahují unikátní směs proteinů (20g) s rychlým a pomalým štěpením bílkovin v pohodlném formátu na cesty. Každá tyčinka je obohacena o selen, který napomáhá zabraňovat poškození buněk a neutralizuje oxidační stres. Zároveň obsahuje vysoký podíl vlákniny (50% RDA) a je bez přidaného cukru. Tyčinky jsou dostupné ve variantách karamel s vanilkou a čokoláda.

XS Magnesium Sticks přispívá k normálním energetickým metabolizmům a funkcím svalů. Pomáhá udržovat tělo v dobré fyzické i psychické kondici a odbourávat únavu. Jednotlivé dávky jsou volně rozpustné v ústech v praktickém formátu na cesty. Dostupné je ve variantě s citronovou příchutí.

 

 

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia