Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Zprávy - Ostatní
Nový SA8 Baby: Čistý, bezpečný a šetrný

2017/06/06 - 

Amway a její značka Amway HOME uvádní nový prací prostředek AMWAY HOME™ SA8™ Baby Koncentrovaný tekutý prací prostředek se změkčujícím účinkem. Nejnovější produkt z řady Amway Home obsahuje přírodní čistící látky.

Šetrné a zároveň vysoce účinné složení odstraňující skvrny obsažené v koncentrovaném tekutém pracím prostředku SA8 Baby usnadňuje praní rodinám s malými dětmi.

Vedle dalších účinných látek obsahuje také výtažky z kokosu a fermentovaných zrn, které zaručují čisté prádlo i při praní ve studené vodě. Prostředek je dermatologicky testován a je šetrný jak k citlivé dětské pokožce, tak i k životnímu prostředí. Už více než padesát let je Amway zkušeným vývojářem a dodavatelem domácích čisticích prostředků. Nasbírané zkušenosti nyní vložili i do tohoto nového produktu

Přírodní čistící síla kokosu

Základem čistého a měkkého prádla pro vaše miminko je složení tří aktivních látek. Zaprvé jsou to čistící výtažky z kokosu, které uvolňují nečistotu z vláken.

Dále pak účinnost zvyšující enzymy, které snižují dobu působení a šetři tak energii nutnou k čistění. Část enzymů působí na mléčné proteiny, enzymy z fermentovaných zrn působí pak na skvrny od škrobu obsaženého například v dětských příkrmech.

Třetí klíčovou složkou je kokosové mýdlo (mastná kyselina), které funguje jako změkčovadlo. Kokosové mýdlo a modifikovaný glycerin navíc zabraňují srážení tekutého prostředku při praní ve studené vodě.

Od studené až po horkou

AMWAY HOME™ SA8™ Baby Koncentrovaný tekutý prací prostředek se změkčujícím účinkem působí v rozmezí 15 – 60 ° C, takže je vhodný pro mytí jak ve studené, tak i v teplé vodě. Doporučená teplota praní je však 30 – 40 ° C. Pro ruční praní je třeba použít 5 ml prostředku (1/4 víčka) na 10 litrů vody.

Stejně jako všechny produkty společnosti Amway Home je i tento prací prostředek koncentrovaný a je tak až o jednu polovinu úspornější než nekoncentrované prostředky.

Bezpečný pro děti

Bezpečnost použití prostředku pro dětské prádlo byla testována jak z dermatologického, tak i z pediatrického hlediska. Během testováni se u dětí, které nosili oblečeni prané v SA8 Baby neprojevila žádná alergická kožní reakce. Kromě toho nebyl prací prostředek testován na zvířatech a neobsahuje látky živočišného původu. Díky složení, které je přirozeně rozložitelné, bez barviv a bělidel, je prostředek šetrný k životnímu prostředí. Výrobek obsahuje systém BIOQUEST FORMULA, je tedy koncentrovaný, biologicky odbouratelný a dermatologicky testovaný.

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia