Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Zprávy - Výživa
NUTRILITE od Amway představuje novinku Vitamin B Plus

2017/02/07 - 

Společnost Amway a její značka NUTRILITE představují doplněk stravy s dvojím účinkem a okamžitým a prodlouženým uvolňováním učiných látek.  Tablety jsou vyrobeny z přírodní Spiruliny a obsahují všech osm esenciálních vitaminů skupiny B, které pomáhájí  tělu bojovat proti únavě a přispívají k vyvážené funkci metabolismu.

Jedna tableta doplňku stravy NUTRILITE Vitamin B Plus vám dodá všech osm esenciálních vitaminů skupiny B – thiamin (B1), riboflavin (B2), niacin (B3), kyselina pantothenová (B5), pyridoxin (B6), biotin (B7), kyselina listová (B9), kobalamin (B12), známé  jako  “B-komplex”. Vitaminy řady B jsou vitaminy rozpustné ve vodě, z organismu se vylučují močí a tak nehrozí riziko předávkování a dlouhodobého ukládání v organismu.

Technologie dvojího účinku díky svým dvěma vrstvám kombinuje okamžité a pomalé uvolňování, které umožňuje efektivní vstřebávání všech živin. Okamžité uvolňování vitaminů B2 – B12 spolu s pomalým uvolňováním zbylých šesti maximalizuje vstřebávání celé skupiny B komplexu po dobu více než osmi hodin.

NUTRILITE Vitamin B Plus je vyroben z přírodní Spiruliny. Spirulina je modro-zelená sladkovodní sinice, známá svým vysokým obsahem phytonutrientů. Spirulina se pěstuje a sklízí z certifikovaných vodních farem, které splňují přísné zemědělské standardy dlouhodobé udržitelnosti značky NUTRILITE. Doplněk stravy neobsahuje žádné umělé příchutě, barviva ani konzervanty.

NUTRILITE Vitamin B Plus je určen pro každodenní užívání v případě nízkého příjmu vitaminu B, vhodný je i v citově vypjatějším období a v době stresu.
Tento potravinový doplněk je vhodný pro všechny aktivní jedince pro dlouhodobé urdžení pozornosti.  S únavou je vhodné bojovat dříve než přijde, proto je důležité začít den zdravou snídaní a jednou tabletou NUTRILITE Vitamin B Plus.
Jedna tableta denně vám dodá celých 100% referenční denní dávky** všech osmi esenciálních vitaminů B, díky kterým nemá únava žádnou šanci.

*Zdroj: Euromonitor International Ltd

**Referenční dávky jsou numerická doporučení pro příjem energie a živin podle americké DRI – Dietary Reference Intakes.

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia