Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Zprávy - Výživa
Výrobky NUTRLITE najdete s novou etiketou

2018/01/09 - 

Volba správného potravinového doplňku NUTRILITE je ještě snazší díky novým etiketám. V roce 1934 se značka NUTRILITE stala průkopníkem ve využití silných fytoživin v potravinových doplňcích. To je dost dlouhá doba na to, abychom mohli náš výzkum a vědecké poznatky stavět na přínosech potravinových doplňků. Proto můžeme i po 80 letech poskytovat bezpečné, vysoce kvalitní a důvěryhodné výrobky! Navíc nabízíme udržitelné portfolio z udržitelného zemědělství.

Věda sahá hluboko, ale chceme, aby naši zákazníci ještě lépe rozuměli tomu, co přesně který potravinový doplněk obsahuje. Na základě tohoto jednoduchého konceptu jsme přepracovali a sjednotili naše etikety na všech potravinových doplňcích NUTRILITE, aby byly dobře srozumitelné. Ten správný potravinový doplněk nyní najdete pouhým pohledem na obal. Zákazníci také okamžitě vidí, co potřebují vědět: co je uvnitř, k čemu to je a jak to užívat.

Také vidí, které přírodní látky jsou ve výrobku, na obrázcích, které používáme, a nejdůležitější benefity poznají podle srozumitelných ikon, takže skutečně vědí, co kupují.

Tato srozumitelná prezentace pomáhá zákazníkům pochopit přínos výrobku pouhým pohledem na jeho obal. Věříme, že stručný přehled důležitých informací přímo na etiketě pomůže našim Vlastníkům podnikání Amway zvýšit prodej. 

Lepší a jednotné obaly NUTRILITE pomohou s výběrem a používáním potravinových doplňků NUTRILITE a také se sdílením informací o nich. Nový design je také součástí našeho závazku dodržovat veškeré zákonné předpisy.

Bez ohledu na věk nebo životní styl nabízí řada NUTRILITE vysoce kvalitní produkty na podporu výživových potřeb pro lidi, kteří se snaží dosáhnout optimálního zdravotního stavu, kterým každý rozumí pouhým pohledem na jejich obal.

Zdroj: Amagram.amway.cz

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia