Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Zprávy - Krása
Značka ARTISTRY uvádí novou řadu Essentials

2017/04/25 - 

Rychlé životní tempo si žádá stejně rychlou a efektivní péči o pleť. Speciálně vyvinutá řada Essentials od ARTISTRY nabízí rychlé řešení v péči o problematickou pleť. Její složení je nekomedogenní, to v praxi znamená, že neucpává kožní póry a nezatěžuje mastnou pokožku. Díky třem snadným krokům a vysoce kvalitnímu složení, které redukuje kožní maz, bude vaše pleť po celý den čistá a bez nežádoucího lesku.

KROK 1:

Čistící Gel– jemný gel na bázi vody a bez oleje efektivně čistí pleť a odstraňuje make-up, nečistoty, odumřelé kožní buňky a přebytečný maz a dodává pleti svěží a zdravější vzhled.

Čistící gel funguje zároveň jako toner a díky svým antioxidačním a zklidňujícím složkám, jako aloe vera a okurka, redukuje tvorbu kožního mazu a zanechává pleť svěží po dlouhou dobu.

KROK 2:

Pleťová Emulze – lehká jako voda, neobsahuje olej, nezatěžuje pokožku, dodává hydrataci a také napomáhá obnovovat rovnováhu mastné pleti. Tato emulze obsahuje heřmánek a hydratující zinek, který zamezuje tvorbě kožního mazu a přitom absorbuje přebytečný kožní maz a zanechává zdravou a matnou pleť.

Nebo

Hydratující krém – hustý a přitom lehký krém s makadamovým olejem pečuje o suchou pleť a zároveň ji zanechává matnou. Krém optimalizuje rovnováhu vlhkosti pokožky a zajišťuje dlouhotrvající hydrataci. Krém je bez parfemace, optimalizuje rovnováhu vlhkosti pokožky a zajišťuje její dlouhotrvající hydrataci.

KROK 3:

Čistící ubrousky – Praktické, čistící ubrousky na jedno použití pro rychlé večerní čistění během chvilky zbaví pleť všech nečistot, odlíčí make-up i voděodolnou řasenku a neslíbatelnou rtěnku. Díky vitaminu E zanechávají ubrousky po čištění pleť matnou.

 

Jak správně pečovat o problematickou pokožku?

Jak správně pečovat o problematickou pokožku a jak ji dokonale připravit na léto, radí Zuzana Gavendová, školitelka značky Artistry.

Čím je mastná pokožka specifická?

Pro mastnou pleť je typická zvýšená tvorba kožního mazu. Pleť je charakteristická tím, že je lesklá a jsou na ní viditelně zvětšené póry, mastná pokožka je také silnější. Mastná pleť má sklony k tvorbě komedonů (černé tečky a bílé pupínky) a může přecházet do různých forem akné.  Naopak výhodou mastné pleti je její velmi pomalé stárnutí.

Jak by měla vypadat každodenní péče o mastnou pokožku?

Pro mastnou pleť je důležité každodenní čištění. Důkladné, ale šetrné čištění by mělo být denní rutinou. Čištění odstraní nečistoty, pot, kožní maz a make-up. Čištění je důležité zejména pro pleť se sklony k tvorbě akné, neboť pomáhá pleti udržet si svoji přirozenou zdravou rovnováhu a podporuje její přirozený regenerační proces. Vyčištěná pleť mnohem účinněji vstřebává cenné účinné složky pleťových výrobků. Čištění pleti bychom měli provádět ráno i večer. Mastná plet´sama vylučuje množství kožního mazu, proto doporučuji používat k ošetření pleti lehké hydratační krémy. Ideální je i dopřát si jedenkrát týdně hlubokočistící masku.

Které přípravky by ženy s mastnou pokožkou měly mít ve své kosmetické výbavě?

Rozhodně by ženy ale i muži, kteří mívají  velmi  často mastnější plet, měli mít správný čisticí prostředek. Ideální v tomto případě je použití čistící gel. Jeho použití je velmi jednoduché a dokonale pleť vyčistí.

Zapomínat by se nemělo ani na hydrataci pomocí hydratačních přípravků, které obsahují složky, zabraňující vzniku přebytečného kožního mazu a pokožku zjemňují. Vhodné je i  jedenkrát týdně použít hlubokočistící masku.

Je nutné mastnou pokožku nějak speciálně připravovat na léto?

I mastná pokožka vyžaduje pravidelnou péči. Pokud o svou plet nepečujeme pravidelně tak je na místě použít peelingový přípravek, který šetrně odstraní odumřelé kožní buňky. V letních měsících je potřeba zvážit jaký ochranný SPF zvolit. Pokud se na pleti objevují aknózní projevy je důležité volit vždy vyšší ochranný filtr vzhledem k tomu, že takto postižená místa mohou výrazně pigmentovat.
Novinkou jsou CC krémy SPF 50+ na obličej s barevnými pigmenty, který zajišťují rovnoměrný, přirozeně opálený tón pleti a lehká krémová konzistence zanechává na pleti dlouhotrvající zmatňující efekt.

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia