Czech Republic CZE  

Amway a Yaleova univerzita rozšířili výzkumné partnerství

2014/06/09 - 

Společnost Amway rozšířila výzkumné partnerství s Yaleovou univerzitou, které potrvá do roku 2016. Exkluzivní tříletá dohoda prohloubí vědecký výzkum v rámci inovativní léčby kožní pigmentace.

Tato spolupráce umožní vědcům Amway a Yale pokračovat ve společném porozumění molekulární biologii související s pigmentací kůže, zejména s hyperpigmentovými poruchami.

Hlubší průzkum v této oblasti umožňuje výrobu efektivnějších a zacílených produktů, zejména z řady ARTISTRY IDEAL RADIANCE.

„Partnerství s Amway, globálním leadrem v oblasti péče o pleť, je obzvláště vzrušující. Náš společný výzkum bude inspirovat cílený vědecký pokrok, který umožní ženám po celém světě posílit jejich sebedůvěru,“ řekl Dr. John Pawelek, expert v oblasti procesu pigmentace.

Hyperpigmentové poruchy jsou výsledkem zvýšeného maleninu, tedy pigmentu odpovědného za produkci barvy ve vlasech, pokožce a očích. Lokální léčba předpokládá, že všechny potíže jsou stejné a reagují na léčbu jako takovou. Nicméně klinické úspěchy vyžadují individuální diagnostiku a péči. Hyperpigmentace a melasma (tmavé skvrny na kůži) se dají relativně rychle vyléčit, zatímco odstranit skvrny způsobené věkem je mnohem obtížnější. Nový společný výzkum bude usilovat o pochopení těchto procesů a vývinu finálních výrobků, které tyto problémy budou řešit.

Dr. Pawelek je také členem vědecké rady ARTISTRY, globální skupiny odborníků na zdraví pokožky. Panel předních akademiků a odborníků z praxe, který byl založen v roce 2007, radí vědcům v Amway v řadě témat, nejen z oblasti péče o pokožku.

„Exkluzivní partnerství s Yaleovou univerzitou spojuje klíčové pilíře značky ARTISTRY – objevování, představy a invenci,“ říká Catherine Ehrenbergerová, viceprezidentka pro výzkum a vývoj v Amway. „Zvyšujeme naši vědeckou důvěryhodnost díky pokroku, který zvyšuje úroveň péče o pleť a pomáhá zlepšovat životy žen po celém světě.“

Společnot Amway spojením sil s Yaleovou univerzitou potvrzuje pozici globálního lídra na poli výzkumu v oblasti krásy a zároveň prohlubuje tradičně otevřený přístup ke spolupráci s akademickou, státní i nevládní sférou.

Komentáře

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia