Czech Republic CZE  

Amway bude opět partnerem Týdne podnikání

2016/10/04 - 

Amway bude již čtrvtým rokem oficiálním partnerem největší akce v ČR zaměřené na podnikání s názvem Týden podnikání. Tato událost, známá také pod názvem Global Entrepreneurship Week (GEW) má globální rozměr a Amway je partnerem také na celosvětové úrovni.

GEW podporuje řada významných osobností jako Barack Obama, princ Charles nebo Richard Branson. V roce 2015 se do ní zapojilo více než 8 000 000 účastníků ve 160 zemích světa.

V největších městech ČR v rámci Týdne podnikání uskuteční celá řada velmi zajímavých diskusí a prezentací souvisejících s tématem svobodného a inovativního podnikání. Letošní Týden podnikání se uskuteční v termínu 14. – 20.11.2016.

Týden podnikání ČR 2016 se koná pod záštitou předsedy Vlády ČR Bohuslava Sobotky, ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka, ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové, primátorky hlavního města Prahy Adriany Krnáčové, velvyslankyně britské ambasády v Praze Jan Thompsonové a rektora ČVUT Petra Konvalinky.

Na webu https://www.tydenpodnikani2016.cz/ lze sledovat veškeré novinky a informace, které budeme rovněž sdílet na našich sítích a stránkách (Facebook, Newsroom).

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia