Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Zprávy - Výživa
Amway uvádí novou generaci Double X od NUTRILITE

2019/02/18 - 

Značka NUTRILITE od společnosti Amway uvádí do prodeje novou generaci své vlajkové lodi – výživového doplňku Double X, který obsahuje 12 důležitých vitaminů, 10 minerálů a důležité fytonutrienty.

Světová zdravotnická organizace (WHO) doporučuje konzumovat alespoň pět porcí ovoce a zeleniny denně. V ideálním případě by tyto porce měly být v pěti různých barvách – zelené, červené, bílé, žluté a fialové, přičemž každá barva představuje různé skupiny nutrientů.

Rostliny, ovoce a zelenina totiž obsahují nejen cenné vitaminy a minerály, ale také sekundární složky, zvané fytonutrienty.

Přes doporučení WHO většina lidí zdaleka tento zvyk nedodržuje. Zejména v období, kdy jsme ve stresu nebo ve spěchu, přitom hraje vyvážená strava velmi důležitou roli pro udržení celkového zdraví.

Nové složení NUTRILITE Double X obsahuje komplex PhytoBlend, vyvinutý z 22 druhů ovoce, zeleniny a bylinek, které není snadné běžně najít například v obchodech, a zároveň obsahují široké spektrum fytonutrientů.

Nový Double X má nejen nové složení bez umělých barviv a sladidel, tablety jsou také menší a lépe se polykají. Praktické balení, které můžete vzít kamkoli s sebou, obsahuje tři druhy tablet s vitaminy, minerály a fytonutrienty. Doporučené dávkování je dvakrát denně každou tabletu.

Více informací o značce NUTRLITE: https://www.amway.cz/nase-znacky/nutrilite

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia