Amway uvádí novou kolekci kosmetiky ARTISTRY STUDIO | Czech Republic Amway NewsRoomCzech Republic Amway NewsRoom
Czech Republic CZE  

Amway uvádí novou kolekci kosmetiky ARTISTRY STUDIO

2019/09/25 - 

Kosmetická kolekce ARTISTRY STUDIO se na podzim letošního roku inspirovala thajskou metropolí Bangkokem. Po newyorské a pařížské kolekci se tak ARTISTRY STUDIO přesouvá do Asie.

Stejně jako předchozí kolekce, i tato byla vytvořena ve spolupráci s místními umělci ze studia Pangual, kteří zpracovali design obalů všech produktů. Na nich se odráží hravost, pestrost a barevnost Bangkoku.

 

Výrobky z kolekce ARTISTRY STUDIO:

Tužka na rty 2 v 1

Tuto vysunovací jumbo tužku v pěti odstínech můžete použít na celé rty jako rtěnku, nebo její špičatý konec použít k ohraničení a definování rtů.

 

Paleta On the Go

Ohraničte a definujte oči pomocí tří sladěných očních stínů. Tváře zvýrazněte dvěma sladěnými odstíny růže na na tvář. Svůj vzhled můžete rozzářit rozjasňovačem.

 

Báze pod řasenku

Naneste tuto bázi pod řasenku pro posílení řas; řasám dodává objem, prodlužuje je a posiluje účinek řasenky pro výraznější vzhled.

 

Třpytivé krémové oční stíny

Jemné a hebké krémové oční stíny, které mohou být průhledné i třpytivé, ale také dokonale výrazné. Díky podkladové složce stíny dlouho vydrží, takže můžete oslňovat od rána do noci!

 

Třpytivý gel na tělo a obličej

Koncentrovaný třpytivý gel na tělo a obličej rychle zasychá a zůstává na svém místě. Budete hvězdou tanečního parketu.

 

Kajalová tužka na oči

Tužka na oči s ultrapigmenty, kterou lze použít jako tužku na oči, oční linky nebo stíny. Díky jedinečnému tvaru je špička neustále ostrá.

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia