Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Home, Tiskové zprávy, Uncategorized - Krása Home Krása
ARTISTRY YOUTH XTEND™: Bojujte proti času

2013/09/27 - 

Výrobková řada péče o pleť společnosti Amway se opět rozrůstá. ARTISTRY YOUTH XTEND™ představuje nové možnosti, jak dát vaší pleti mladý a svěží vzhled. Inovativní přísady stimulují vlastní proteiny pleti, pomáhají tak omezovat výskyt vrásek a chránit pleť proti nepříznivým vlivům okolí.

Moderní žena se v zaměstnání i soukromém životě potýká s celou řadou výzev a nároků, přesto chce vypadat stále co nejlépe. První vrásky se však vždy objeví, u většiny žen mezi 25 a 40 lety. Ať už je jejich životní styl jakýkoli, vrásky už nemusí být nutným důsledkem. „Ženy mají nyní možnost ovlivnit to, jak jejich pleť i přes postupující věk vypadá,“ říká Chris Masotti z Výzkumného institutut Amway.

V čem spočívá tajemství mladého vzhledu? Především v proteinech, například v kolagenu či sirtuinu. To je hlavní zjištění mezinárodního týmu vědců a dermatologů z Výzkumného institutu Amway. Přirozený dostatek těchto proteinů ubývá s věkem a pleť tak ztrácí elasticitu, vlhkost a jemnost. ARTISTRY YOUTH XTEND od Amway pomáhá s tímto procesem bojovat. „Vyvinuli jsme řadu výrobků, které pomáhají ‚přeprogramovat‘ biologické hodiny pleti a oddálit tak přirozené projevy stárnutí,“ dodává Masotti.

Kolekce ARTISTRY YOUTH XTEND je založená na aktivním komplexu LifeSirt, tvořeném z extraktu z myrty, keře rostoucího především v okolí Středozemního moře. V kombinaci s moderními technologiemi látky z této rostliny přispívají k produkci sirtuinu, tedy proteinu, který pomáhá udržovat mladistvý vzhled pleti. Výrobky z této řady navíc obsahují peptid Micro X-6, který podporuje produkci kolagenu a přispívá tak k pružnosti pleti. Extrakty z aceroly, plodů baobabu afrického a černého rybízu pak pokožku vyživují, chrání proti vysychání a volným radikálům.

Laboratorní testy ukázaly, že ARTISTRY YOUTH XTEND zvyšuje produkci těchto proteinů až o 280 procent. Výsledkem je, že již po jednom týdnu užívání viditelně ubývá malých vrásek a pleť vypadá zdravěji a svěžeji.

S novými výrobky ARTISTRY přichází i nová tvář této značky, australská herečka Teresa Palmer, známá například z filmu Mrtví a neklidní či Láska a čest. „Mám radost z toho, že můžu spolupracovat se značkou jako je Artistry. Tedy se značkou skvělých produktů, které nám pomáhají vypadat a cítit se dobře,“ říká Teresa Palmer.

Pěsticí kosmetika řady ARTISTRY YOUTH XTEND zahrnuje:

ARTISTRY YOUTH XTEND bohatá čistící pěna

Hedvábně jemná čisticí pěna představuje luxusní prostředek k odstranění nánosů líčidel i nečistot, které mohou ucpávat póry. Jakmile se přípravek změní v bohatou pěnu, dojde k aktivaci hydratačních složek, které se dostanou přímo k vyčištěné pleti, což je zárukou maximální absorpce a hydratace. Obsahuje výtažek z exotického afrického baobabu, jemuž se říká „strom života“, hydratuje a chrání pokožku při čištění, zatímco patentovaný výtažek z ovsa pleť ošetřuje, vyhlazuje a posiluje.

Doporučená maloobchodní cena: 1 145,00 CZK

ARTISTRY YOUTH XTEND zjemňující emulze

Obsahuje výtažky z Liriope muscari, asijské vždyzelené rostliny, která pomáhá předcházet ztrátě hydratace. Připravuje pleť na ošetření revolučními přípravky řady ARTISTRY YOUTH XTEND určenými k boji proti stárnutí, , čímž přispívá k znásobení jejich účinků. Zjemňující emulze, která se používá po probuzení a před usnutím, pomáhá zadržovat vzácnou vláhu, pleť zjemňuje a ošetřuje a zanechává ji hebkou, pevnou a připravenou na další fázi omlazení.

Doporučená maloobchodní cena: 1 145,00 CZK

ARTISTRY YOUTH XTEND Koncentrované sérum

Účinné sérum pomáhá snížit viditelnost jemných linek a vrásek, obsahuje vysoké koncentrace
výtažku LifeSirt, rostlinného výtažku z listů středomořské myrty obecné, který povzbuzuje a zvyšuje přirozenou produkci bílkovin v pokožce až o 280 %. Sérum přispívá k prodloužení životního cyklu buněk pokožky, díky čemuž pleť působí mladistvěji.

Doporučená maloobchodní cena: 2 145,00 CZK

ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující oční krém

Vyživující oční krém byl speciálně sestaven k ošetření citlivé pokožky kolem očí a ke snížení viditelnosti jemných linek a vrásek. Používá se ráno nebo na noc, kombinuje sílu přírody a vědy a povzbuzuje přirozenou produkci bílkovin. Krém odstraňuje známky poškození pokožky a chrání ji proti poškození v budoucnu.

Doporučená maloobchodní cena: 1 290,00 CZK

ARTISTRY YOUTH XTEND Ochranný krém

Hydratační krém byl speciálně navržen pro ochranu normální a suché pleti před negativními účinky každodenních činností, znečištěného prostředí i stárnutí. Ochranný krém, který se používá ráno, obsahuje SPF 15 a jedinečnou kombinaci přírodních regeneračních složek a antioxidantů. Používáním Ochranného krému docílíte jemné, svěží a hydratované pleti po celý den.

Doporučená maloobchodní cena: 1 580,00 CZK

ARTISTRY YOUTH XTEND Ochranná emulze

Ochranná emulze, která se dokonale hodí pro mastnou a smíšenou pleť, zajišťuje účinnou ochranu proti všem každodenním nepříjemnostem a škodlivým agresivním látkám v okolním prostředí, jako jsou UVA a UVB záření, volné radikály a znečištění. Ochranná emulze, která je dost lehká na to, aby pleť nechala dýchat, a přitom dlouhodobě hydratuje, dokonale doplní každý systém péče o pleť, jenž si klade za cíl chránit a podporovat mladistvě zářivý vzhled.

Doporučená maloobchodní cena: 1 580,00 CZK

ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující krém

Luxusní noční hydratační krém s výrazně zvláčňujícími složkami, které Vám během spánku vyhladí a oživí pleť. Po probuzení bude Vaše pleť jemnější a mladistvější. Dokonale vyvážená kombinace účinných přírodních složek a průlomové vědecké receptury přispívá k oživení, hydrataci a zpevnění pleti během noci.

Doporučená maloobchodní cena: 1 715,00 CZK

 ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující emulze

Luxusní lehká emulze, která je ideální pro smíšenou či mastnou pleť, je jedním z klíčových výrobků řady ARTISTRY YOUTH XTEND. Tato lehká emulze, která se nanáší večer, působí přes noc a přeprogramuje budoucnost Vaší pleti tím, že povzbuzuje přirozenou produkci bílkoviny a snižuje viditelnost jemných linek a vrásek. Vyživující emulze zároveň poskytuje koncentrovanou dávku hydratace, díky níž bude Vaše pleť na pohled svěžejší a na dotyk pevnější.

Doporučená maloobchodní cena: 1 715,00 CZK

ARTISTRY YOUTH XTEND Vyživující oční krém

Vyživující oční krém byl speciálně sestaven k ošetření citlivé pokožky kolem očí a ke snížení viditelnosti jemných linek a vrásek. Používá se ráno nebo na noc, kombinuje sílu přírody a vědy a povzbuzuje přirozenou produkci bílkovin. Krém odstraňuje známky poškození pokožky a chrání ji proti poškození v budoucnu.

Doporučená maloobchodní cena:  1 290,00 CZK

[Not a valid template]

 

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia