Czech Republic CZE  

Artistry Supreme LX: Nový pohled na krásu

2017/07/18 - 

Příčiny stárnutí pokožky se nacházejí v rytmech – přesněji v přírodních biorytmech těla. Pleť funguje tak jak má a působí mladě, pokud je pokožka harmonizovaná a plná síly. 

Jak však tělo stárne, tyto biorytmy se rozladí. Je možné zharmonizovat mladistvé rytmy pokožky? Vědci z Artistry na tuto otázku přinášejí kladnou odpověď v podobě nové řady Artistry Supreme LX.

Díky drahocenným přísadám a účinným technologiím tato nová luxusní péče o pleť značky Artistry umožňuje pokožce působit mladší až o ohromujících 15 let. 

Řada se skládá ze dvou produktů:

Regenerační krém ARTISTRY SUPREME LX™

Regenerační oční krém ARTISTRY SUPREME LX™

Řada je doplněna o zatím nejnovější složení a využívá nejmodernější technologie od Artistry. Díky tomu přináší revoluční výsledky v péči o pleť. 

Tajemství spočívá v energii 

Pokročilý výzkum buněk dovedl vědce Artistry ke zjištění, že komplexní snížení znaků stárnutí začíná v rámci 24 hodinového biorytmu pokožky. Toto zjištění podpořilo objev rostlinného katalyzátoru, který muže zharmonizovat přirozené rytmy pleti a obnovit tak její mladistvý vzhled. 

V rámci globálního výzkumu vědci značky Artistry konzultovali své zjištění se světově proslulým botanickým výzkumným centrem a globálním lídrem v oblasti rostlinné vědy. Více než 300 rostlin z každého koutu světa bylo pečlivě vyhodnoceno, a poté vědci ze společnosti Artistry vybrali krásný a mocný druh Gardenie Grandiflora. 

„V kmenových buňkách této úžasné květiny jsme objevili vlastnosti, které jí umožňují rozkvést i v těch nejdrsnějších klimatech“, říká ředitel společnosti Global Technology Discovery Paul Seehra, Ph.D. 

„Poté jsme spolupracovali se světovým lídrem v oblasti botanického výzkumu a vědy o rostlinách, který využil jedinečný biotechnologický proces k oddělení kmenových buněk Gardenie Grandiflora, a vytvořil tak čistý a stabilizovaný elixír.“

Tento účinný extrakt pomáhá zharmonizovat přirozené biorytmy pokožky a zvyšuje její schopnost obnovit svou přirozenou a mladistvou sílu. Obě složení Artistry Supreme LX využívají regenerační schopnosti těchto extraktů z Gardenie Grandiflora. 

Exkluzivní komplex CellEffect24 doplňuje výtažky z kmenových buněk Gardenie Grandiflora a zvyšuje schopnost pokožky doplňovat energii. Tato technologie nové generace je bohatě obohacena o 24 karátové zlato, které opticky rozptýlí světlo a omezí tak viditelnost vrásek a jemných čar.

Přirozená krása, uvnitř a navenek 

„Komplex CellEffect24 je silná kombinace vysoce účinných a exkluzivních ingrediencí,“ dodává Seehra. „Naše složení obsahující tuto několika fázovou technologii okamžitě a v průběhu času vyživují, doplňují energii, opravují a chrání pokožku, takže vypadá a funguje, jako kdyby byla mladší.“

Ve skutečnosti laboratorní testy za použití jedinečného složení Artistry Supreme LX zahrnující jak komplex CellEffect24 tak i extrakty z kmenových buněk Gardenie Grandiflora ukázaly, že v porovnání s neošetřenými buňkami došlo k 68násobnému zvýšení energetického indexu kůže. 

Kolekce Artistry Supreme LX se představuje v elegantně navržených obalech. Kovově zlaté povrchy evokují drahé šperky a dodávají sofistikovanost a naznačují vzácné a luxusní složení. Víčko Artistry Supreme LX Regenerating Cream je lemováno 24 vroubky, symbolizujících nejen 24 karátové zlato obsažené ve složení, tak i 24hodinový cyklus biorytmů těla, inspirace za komplexem CellEffect24. Horní část víčka pak připomíná ciferník slunečních hodin, a uzavírá tak příběh o znovu harmonizaci.

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia