Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Zprávy - Amway
Barbora Purchartová je novou tváří značky XS

2019/01/28 - 

Barbora Purchartová, kapitánka české volejbalové reprezentace, se stala novou ambasadorkou značky XS pro Českou republiku.

Barbora má na kontě více než 100 startů za národní tým. V devatenácti letech odešla za prvním zahraničním angažmá do Německa a s belgickým týmem Charleroi se stala vicemistryní Belgie. Součástí národního týmu je od roku 2015.

“Jsem nadšená ze spolupráce s Amway a zároveň je to pro mě i velká pocta, že jsem se mohla stát ambasadorkou jedné ze značek této společnosti. Produkty XS a NUTRILITE používám celou profesionální kariéru, pomáhají mi k lepším výkonům, díky nim se cítím plná energie a jsem minimálně nemocná,” říká Barbora.

Spolupráce mezi XS Power Drink a Barborou potvrzuje zaměření společnosti Amway na tento sport. – Amway je sponzorem například turecké či italské volejbalové federace.

“Jsem velmi ráda, že se Barbora stala novou tváří značky XS, která je od počátku spojená s aktivním stylem života, sportem a mladou generací,” říká generální ředitelka Amway pro ČR a Slovensko Ildiko Dikošová.

Barbora vystudovala Obchodní akademii Heroldovy sady v Praze. Kromě volejbalu se věnuje cestování a ráda ochutnává kvalitní kávu.

Komentáře

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia