Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Tiskové zprávy - Krása
beautycycle™ Fire: Omlazující oheň pro vaši pleť

2013/06/26 - 

Oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Značka beautycycle oheň zkrotila a jeho sílu a energii vložila do jedné z kosmetických řad, která pleť podněcuje, aby se sama obnovila. Výrobky beautycycle™ řady Oheň dodávají pleti glukosamin, který podporuje proces obnovy pokožky a řeší i mnohé další problémy. Potlačí tmavé kruhy pod očima, zmizí pupínky a objeví se zářivější pleť.

Navraťte svým očím jiskru.

 beautycycle™ Fire Oční krém s obnovovacím účinkem

Lehký chladivý beautycycle™ Fire Oční krém s obnovovacím účinkem s prvky dodávajícími energii v kombinaci s vitaminy A, B, E a třapatkou nachovou pomáhají osvěžit jemné oční partie. Tmavé kruhy, vrásky a opuchlost očí zmizí z dohledu.

Doporučená maloobchodní cena: 420,00 CZK

Rozsviťte suchou, povadlou pleť.

 beautycycle™ Fire Hydratační maska se zjasňujícím účinkem

Rozsviťte suchou a povadlou pleť díky účinné hydratující masce. Obnovující elementy s vitaminem B pleti dodají záplavu hydratace, která okamžitě obnovuje svou jemnost a hebkost. Pleť je hydratovaná a okamžitě se zlepší její textura.

Doporučená maloobchodní cena: 305,00 CZK

Dodejte své pleti jas.

 beautycycle™ Fire Maska-peeling-rozjasňovač 3v1

Rozjasněte svou pleť trojím účinkem této obnovovací exfoliační masky s dvojím působením.

Nejprve exfoliační elementy výtažků z cukrové třtiny, pomeranče a citronů zajistí hloubkovou exfoliaci, díky které se objeví hladší a svěžejší pleť, která vypadá energizovaně zatímco regenerační a rozjasňující složky pomáhají pleť rozjasnit. Poté jemné čisticí mikročástice z jojoby zajistí účinnou exfoliaci povrchových buněk pokožky. Při pravidelném používání bude pleť rovnoměrněji tónovaná a zářivá.

Doporučená maloobchodní cena: 305,00 CZK

Nastartujte obnovovací proces pleti.

 beautycycle™ Fire Regenerační sérum s vitaminem C a Hyaluronanem

Nastartujte obnovovací procesy pleti pomocí tohoto vysoce koncentrovaného séra. Obsažené prvky dodávající energii okamžitě pomáhají zlepšit texturu pleti, zpevnit ji a zlepšit její vzhled. Pokožka je čistá, má rovnoměrný tón, vypadá zdravější a mladistvější.

Doporučená maloobchodní cena: 420,00 CZK

Pomáhá zbavit se nedokonalostí a pupínků

 beautycycle™ Fire Gel s protizánětlivým účinkem obnovující rovnováhu pleti 

Zbavte se nečistot pleti a pupínků díky této péči. Energizující složky, kyselina salicylová a zinek PCA pomáhají regulovat nadměrnou mastnotu, čistit póry a předcházet vzniku pupínků, díky čemuž zůstává pleť čistá.

Doporučená maloobchodní cena: 265,00 CZK

www.beautycycle.cz

no images were found

 

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia