Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Tiskové zprávy - Krása
beautycycle WATER: Vláha pro vyprahlou pleť

2013/08/06 - 

Začátek astronomického léta zpočátku nabízel jen déšť a chlad. Teď se ale léto rozhodlo ukázat svou pravou tvář a zahrnuje nás přívaly slunečních paprsků. Pociťujeme touhu po chladivém osvěžení a naše pleť potřebuje co nejvíce vláhy. S produkty řady beautycycle Voda společnosti Amway dodáte pleti hlubokou hydrataci. Výtažek z macešky pomáhá hydratovat zvenčí i zevnitř, čímž se potlačují příčiny i symptomy vysušení pleti a pokožka vypadá zdravější a zářivější.

Pro hydrataci pleti

beautycycle™ Water Hydratační regenerační čisticí přípravek

Tento krémový nepěnivý čisticí přípravek obsahuje elementy vážící vláhu, které pomáhají udržet hydrataci v pleti a zabraňují vzniku jemných linek způsobených suchostí a škodlivými vlivy prostředí. Pleť tak zůstává pružná a nečistoty mizí.

Doporučená maloobchodní cena: 160,00 CZK

 Chraňte pleť před každodenním působením vnějších vlivů

beautycycle™ Water Hydratační denní krém SPF 15 UVB/UVA

Ochraňte svoji pleť během dne díky hydratačnímu krému, který uchovává vláhu a pomáhá bojovat se škodlivými vlivy prostředí. Hyaluronan a vitamin E pomáhají pleť zklidnit a předcházet tomu, aby vypadala povadle a na dotek byla suchá. Širokospektrý ochranný faktor 15 UVB/UVA pomáhá chránit pleť před škodlivými účinky životního prostředí a volných radikálů. Složky vážící vlhkost udržují hydrataci uvnitř pokožky a napomáhají tak vyhlazenému a jemnému vzhledu pleti.

Doporučená maloobchodní cena: 380,00 CZK

Řekněte suché pleti sbohem

 beautycycle™ Water Hydratační noční krém

Prvky vážící vlhkost spolu s glukosaminem, mořskými rostlinami a výtažky z kvasnic napomáhají exfoliaci a pomáhají sjednotit tón pleti. Noční dávka vitaminu E a B a hydratace pomáhají zjemnit vzhled jemných linek způsobených suchostí.

Doporučená maloobchodní cena: 380,00 CZK

Ponořte se do hydratace

 beautycycle™ Water Hydratační regenerační pleťová voda

Ponořte se do hydratace díky této zklidňující pleťové vodě. Složky pro zvýšení hydratace udržují hebkost pleti a omezují jemné linky způsobné suchostí a škodlivými vlivy prostředí.

Doporučená maloobchodní cena: 160,00 CZK

www.beautycycle.cz

no images were found

 

 

 

 

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia