Czech Republic CZE  

Doug DeVos předsedou Světové federace přímého prodeje

2014/11/13 - 

Prezident společnosti Amway Doug DeVos byl zvolen předsedou Světové federace přímého prodeje (WFDSA).

WFDSA sdružuje vice než 60 národních asociací přímého prodeje. Byla založena v roce 1978 a představuje hlavní globální asociaci přímého prodeje, který celosvětově produkuje tržby ve výši téměř 200 miliard dolarů.

Doug DeVos střídá ve funkci předsedy federace Alessandra Carlucciho ze společnosti Natura a bude působit na této pozici do října 2017.

“V současnosti chtějí lidé více nezávislosti a možnosti stanovit si vlastní cíle, než kdykoli v minulosti. Chtějí smysluplnou práci, která dodává jejich životu a okolí přidanou hodnotu. To představuje obrovskou příležitost právě pro přímý prodej,” říká Doug DeVos.

“Alessandro Carlucci vykonal mnoho pro šíření těchto myšlenek. Těším se, že budu moci pokračovat v jeho práci tak, aby stále více lidí na celém světě vnímalo přímý prodej jako možnost jak zlepšit vlastní život a zároveň pomáhat žít šťastněji ostatním,“ dodává.

Syn jednoho ze zakladatelů Amway v současnosti již ve WFDSA působí ve výkonném výboru, je také bývalým předsedou asociace přímého prodeje v USA. V současnosti působí společně se Stevem Van Andelem v čele Amway, největší společnosti přímého prodeje na světě.*

* zdroj: http://directsellingnews.com/index.php/view/the_list_2014#.VGSw1PmG-wI

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia