Czech Republic CZE  

Společenská odpovědnost

Věříme, že být úspěšnou společností znamená více než pouze prodávat kvalitní produkty. Náš program společenské odpovědnosti stojí na třech pilířích s názvy People, Products, Performance.

People

Úspěch společnosti Amway je postavený na lidech, zejména na našich zaměstnancích a Vlastnících podnikání Amway (VPA).

VPA poskytujeme zdarma školení, která přispívají k budování jejich podnikání. Podnikatelský model Amway je otevřený pro všechny bez rozdílu, všichni lidé mají rovné šance uspět a s VPA jednáme společně, na jedné úrovni jako partneři.

Věříme, že podnikání je cestou k novým příležitostem a osobnímu růstu. S nezávislými podnikateli pracujeme již více než 50 let. Podnikání proto ve společnosti propagujeme skrze celou řadu aktivit (například Platforma 50+, jež si klade za cíl vést veřejnou a politickou diskusi o podnikání v rámci věkové skupiny nad 50 let.

Mezi našimi zaměstnanci podporujeme pestrost, diverzitu a zajišťujeme vysoké standardy v oblasti zdraví a bezpečnosti. Poskytujeme nejrůznější benefity, programy osobního růstu a školení.

Naše kampaň Amway One by One je zaměřená na pomoc dětem v nouzi. Od roku 2003 do roku 2015 se podařilo pozitivně ovlivnit životy 12,7 milionu dětí, získat pro ně 261 milionů dolarů a přispět 3,9 miliony hodin dobrovolné práce.

Products

Naše vysoce kvalitní výrobky přispívají k lepšímu a zdravějšímu životu lidí na celém světě. Kromě toho využíváme zkušenosti a expertizu z vývoje produktů k tomu, abychom upozorňovali na důležitá sociální globální témata, která vyžadují celospolečenskou diskusi a řešení.

Příkladem je naše kampaň NUTRILITE Power of 5, zaměřená na boj s dětskou podvýživou u dětí ve věku nižším než pět let. Zvyšujeme povědomí o tomto problému a přišpíváme na jeho řešení i finančně skrze dodávky výživových balíčků NUTRILITE Little Bits do rozvojových zemí, v nichž je podvýživa vážným problémem.  Více informací o kampani Power of 5.

Performance

Obchodního úspěchu dosahujeme skrze sociálně odpovědné chování a neustálé zlepšování našeho okolí. Společnost Amway věří, že lidský příspěvek životnímu prostředí a komunitě, v níž žijeme, je klíčem k udržitelné budoucnosti. Každý rok přicházíme s novými nápady na to, jak zachovat svět lepší pro budoucí generace. Pracujeme na omezení skleníkových plynů, snižování množství odpadů a spotřeby vody, a naopak zvyšujeme podíl obnovitelných zdrojů energie v našich výrobních a výzkumných zařízeních.

___

 

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia