Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Tiskové zprávy, Uncategorized - Krása Ostatní
Nákup vánočních dárků si užívejte

2013/11/11 - 

Období před Vánoci nemusí být plné stresu. Společnost Amway opět nabízí dárky a kazety pro každého. Zvláště muži ocení možnost v klidu vybírat dárky nejen své ženě, ale i celé rodině, aniž by museli riskovat náročnou výpravu do předvánoční nákupní džungle.

Pro ni…

ARISTRY Creme LuXury s luxusním náramkem

ARISTRY Creme LuXury představuje jeden z nejpokročilejších objevů v péči o pleť, protože při jeho používání se Vaše pleť bude chovat, jako by byla až o 15 let mladší. Během letošní zimy můžete zářit i díky tomuto prestižnímu křišťálovému náramku ARTISTRY. Tento elegantní náramek je ozdobený komponenty značky Swarovski a pokrytý vrstvou rhodia. Je zabalen v dárkové sadě společně s ARISTRY Creme LuXury.

Doporučená maloobchodní cena: 7 470,00 CZK

ANCESTRY™ Kolekce

Kolekce ANCESTRY obsahuje nejprodávanější vůni od Amway ANCESTRY Eau de Parfum pro ženy a speciálně vytvořené Parfémované tělové mléko ANCESTRY, které je k dostání pouze v předvánočním čase. Tato ženská vůně obsahuje směs tónů bergamotu, černého rybízu, egyptského jasmínu a pomerančového květu.

Doporučená maloobchodní cena: 2 030,00 CZK

Pro něj…

HYMM™ Dárková sada se škrabkou na led

Dárková sada obsahuje luxusní Pěnu na holení a Krém po holení značky HYMM. Tyto kosmetické výrobky jsou nyní k dispozici ve speciální sadě společně se škrabkou na led, která svým důmyslným designem připomíná holicí strojek.

Doporučená maloobchodní cena: 620,00 CZK

Pro nejmenší…

AMWAY Plyšový polštářek na hraní

Roztomilý plyšový velbloud a polštářek v jednom. S tímto rozkošným plyšákem je možno si pohrát, ale také se nechat konejšit. Ideální společník na cesty. Opatřeno označením CE. Vhodné pro děti všech věkových kategorií.

Materiál: 100% polyesterový plyš

Doporučená maloobchodní cena: 920,00 CZK

[Not a valid template]

 

 

 

 

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia