Czech Republic CZE  

Nová kolekce ARTISTRY Studio: Inspirováno New Yorkem

2018/09/17 - 

Značka ARTISTRY od Amway přichází s novu řadou dekorativní kosmetiky ARTISTRY Studio. Řada, která bude isnpirovaná pokaždé jiným městem světa, nabízí unikátní produkty v originálním designu. Prvním městem, které se stalo inspirací pro ARTISTRY Studio, je New York City.

Nová dekorativní řada představuje nový koncept limitovaných kolekcí, které Amway nabízí vždy na jaře a na podzim. V rámci ARTISTRY Studio tak bude vždy část výrobků v limitované a část ve stálé nabídce. Balení výrobků pro newyorskou edici vytvořila svými grafiti originální umělkyně Lady JDay.

Součástí prezentace nové řady je také intenzivní spolupráce s influencery, tedy známými osobnostmi a blogerkami aktivními na sociálních sítích, zejména na instagramu. 

Kolekce ARTISTRY Studio inspirovaná New Yorkem obsahuje tyto produkty:

ARTISTRY STUDIO™ NYC Edition Tónovací balzám na rty zajišťuje dlouhotrvající hydrataci s dotekem barvy.
 
Pořiďte si Tužku na oči 2v1 – oboustrannou tužku na oči s očními stíny, která je pro každou bohémskou krásku naprosto nepostradatelná. Dodá Vašim očím dokonalý kouřový nádech a učiní z Vás temperamentní, uvolněnou a nadčasově atraktivní ženu.
 
Pomocí oboustranných ARTISTRY STUDIO™ Rtěnek 2v1 si na rtech vytvořte trendy ombré efekt
 
Je to paleta k líčení očí a tváře, kterou musí mít všechny dívky na cestách – určitě se z ní okamžitě stane klasika.
 
Připravte se rozzářit noc pomocí pudru, který vylepší vzhled pleti a rozjasní Vaše rysy tím, že dodá třpyt tam, kde světlo přirozeně dopadá na Vaši tvář.
 
ARTISTRY STUDIO™ Řasenka pro zvětšení objemu řas 3v1 je vybavena snadno otočitelným kartáčkem, který Vám umožní upravit si řasy dle svých potřeb, protože řasám přidá objem, nadzvedne je a oddělí.
 

 

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia