Czech Republic CZE  

Pryč s nespavostí i s vyčerpáním, vsaďte na déčko!

2021/02/05 - 

Už vás unavují zamračené dny a chybí vám sluneční paprsky? Nejen, že slunce nám zlepšuje náladu, ale zajišťuje také potřebnou denní dávku vitaminu D. Než ho bude vaše pokožka moct v létě načerpat sama, řešením může být NUTRILITEVitamin D, který sílu sluníčka spolehlivě nahradí, a přitom podpoří vaše zdraví.

Jste vysílení z každodenních činností? Trápí vás nespavost? Často se vám mění nálada a jste více smutní než veselí? Nesvádějte to pouze na stres, tyto příznaky totiž odpovídají spíše nedostatku vitaminu D. Ten se ale přirozeně vyskytuje jen v malém množství potravin. Například ve známém, a ne příliš chutném strašákovi z mateřských škol, rybím tuku.

Daleko příjemnější variantou může být NUTRILITE™ Vitamin D. Tento přírodní doplněk stravy vyrobený z kultivovaných kvasinek pomáhá proti únavě či přecitlivělosti. Zároveň také přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů či zachování správné funkce svalů. Zajišťuje fungování imunitního systému, což se při stále pochmurném počasí hodí dvojnásob.

 

Mohlo by vás zajímat

  • Podle studie zadané Evropskou unií trápí nedostatek vitaminu D čtyřicet procent evropské populace.
  • NUTRILITE™ Vitamin D neobsahuje umělá barviva, příchutě ani přidané konzervační látky.
  • Tabletka obsahuje doplňkovou dávku 15 mikrogramů vitaminu D.

MOC je 550 Kč

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia