Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Zprávy - Amway
Společnost Amway podpořila evropskou Platformu 50+

2015/10/26 - 

Na půdě Evropského parlamentu vznikla nová platforma pod názvem „50+ Entrepreneurship Platform Europe“ (50+ EPE). Jejím cílem je především podporovat podnikání v rámci generace lidí starších 50-ti let. Společnost Amway se dlouhodobě tématem zabývá, což byl rovněž jeden z důvodů pro její členství v této nové iniciativě.

Platformu podpořili členové Evropského parlamentu Heinz K. Becker, Pablo Zalb a Bidegain, Paul Ruebig, SirpaPietikainen a Syed Kamall. Platforma je volným sdružením vládních i nevládních organizací, soukromých společností a akademiků, kteří vyzývají k podpoře podnikatelů ve věku přes 50 let formou vstřícné legislativy, podpory podnikatelského vzdělávání a obecně podnikatelské kultury v Evropě.

Platforma zveřejnila dokument “Call to Action”, jenž byl zveřejněn na úvodní konferenci Platformy. Mezi řečníky byli také profesorka Anna Pilková z Univerzity Komenského v Bratislavě a Michael Meissner, viceprezident Amway Evropa pro Corporate Affairs.

Platforma 50+ EPE vychází z předpokladu, že podpora podnikání v rámci generace 50+ může hrát významnou roli v posílení evropského hospodářství, rozvoji komunit a vytváření pracovních příležitostí. Zároveň upozorňuje, že právě tato generace disponuje znalostmi a dovednostmi, které jsou často opomíjeny, přitom však mají značný potenciál.

Více informací naleznete na stránkách  www.50plus-europe.eu.

 

 

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com |
Connexia