Společnost Amway zvýšila obrat v roce 2018 na 8,8 miliardy dolarů | Czech Republic Amway NewsRoomCzech Republic Amway NewsRoom
Czech Republic CZE  

Společnost Amway zvýšila obrat v roce 2018 na 8,8 miliardy dolarů

2019/02/15 - 

Amway, největší společnost působící v oblasti přímého prodeje, oznámila loňský obrat ve výši 8,8 miliardy USD. Růst zaznamenaly prakticky všechny klíčové trhy – Čína, USA, Thajsko či Indie. Amway letos oslaví 60 let existence.

Růst je odrazem investic, které společnost v minulých letech realizovala v oblasti výroby, vývoje produktů i digitálních technologií a na poli e-commerce jako takové.

Vlastníci podnikání Amway i koncoví zákazníci tak získali množství nových nástrojů a aplikací, které jim pomohou nejen při prodeji výrobků a jejich prezentaci, ale také v orientaci v produktovém portfoliu.

Výsledky investic do e-commerce jsou evidentní zejména v Číně, kde bylo 70% obratu vytvořeno online objednávkami.

Kromě toho společnost Amway vyvinula celou řadu nových mobilních aplikací, které jsou provázány s konkrétními produkty nebo částmi portfolia, například ARTISTRY Virtual Beauty.

V oblasti produktového vývoje se pak společnost zaměřila na perzonalizovaná řešení, především v oblasti krásy a výživy. Právě tyto oblasti tvoří hlavní zdroj obratů Amway (výživa 52%, krása 26%).

Státy s největšími obraty pro společnost Amway v roce 2018 přestavovaly Čína, Jižní Korea, USA, Japonsko, Thajsko, Taiwan, Indie, Rusko, Malajsie a Itálie.

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia