Czech Republic CZE  

TRUVIVITY: Krása pramení zevnitř

2016/03/01 - 

Značka Nutrilite od společnosti Amway skloubila poznatky z oblasti výživy a kosmetiky a vytvořila nový systém v péči o pleť s názvem TRUVIVITY.  Tato novinka v oblasti potravinových doplňků využívá PhytoInfuse Complex a PhytoCeramide Complex a přináší nový přístup k péči. „Nejprve je třeba vyladit vnitřní fyzickou a duševní pohodu, což se navenek projeví zářivější pletí,“ taková je idea odborníků Amway.

Posledních několik let ovládla média a blogy nová vlna posedlosti péče o zdraví. Jedním z ukazatelů dobrého zdraví je i pleť. Zdravá, pěstěná, zářivá pleť ukazuje navenek, jak se cítíme uvnitř. Pokud máte zdravou pleť, dáváte světu najevo „Cítím se dobře, starám se o sebe a mám zdravou sebedůvěru.“ Pro zlepšení vzhledu pleti používáme hydratační přípravky, vyživující krémy pěstící masky a pleťová mléka, tím o pleť pečujeme a chráníme ji zevně. Ale pleť je vystavena i mnoha vnitřním negativním faktorům: stresu, špatným stravovacím návykům či nedostatku spánku.

TRUVIVITY je nová značka společnosti Amway. Tento kosmetický systém je složený z doplňku stravy v tabletách a doplňku stravy ve formě nápoje. Tablety zajišťují přísun vitaminu A a C a zinku, které spolupůsobí a přispívají k udržení normálního stavu pleti a k ochraně kožních buněk před oxidačním stresem. Nápoj s obsahem vitaminu C přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a napomáhá správné tvorbě kolagenu, který je nezbytný pro pružnost pokožky.

Krása pramení zevnitř

Zatímco výrobky, které se aplikují zevně zajistí rychlé, viditelné výsledky ve vrchních vrstvách pleti a zredukují viditelnost jemných linek a vrásek, výrobky TRUVIVITY působí zevnitř. Systém je určen pro ženy i muže, doplňuje denní režim péče o pleť a zaměřuje se na krásnou pleť díky dvěma novým komplexům:

PhytoInfuse Complex obsahuje tři rostlinné výtažky –  výtažek z šípků, kustovnice čínské a hroznových jadérek. Výtažky z hroznových jadérek a z šípků pomáhají chránit buňky před volnými radikály. Pšeničné ceramidy obsažené ve PhytoCeramide Complexu jsou přírodní, bezlepkové rostlinné ceramidy z celozrnné pšenice.

Nová úroveň zářivé pleti

 „Jak stárneme, pleť se ztenčuje a ceramidy v rohové vrstvě pleti zvané stratum corneum, která je nejvrchnější vrstvou pokožky, začínají řídnout, čímž je narušena jejich funkce kožní bariéry,“ říká Dawna Venzon, odbornice na doplňky stravy z Amway a pokračuje:  „To způsobuje, že je pleť tenčí a sušší.“

TRUVIVITY poskytuje skutečně celostní a účinné kosmetické řešení. Na rozdíl od běžných přístupů k péči o pleť, jejichž cílem je hydratace pleti zvnějšku, TRUVIVITY nabízí výživové doplňky, které působí zevnitř.

Doplňek stravy TRUVIVITY v tabletách obsahuje PhytoInfuse Complex, vitamin C a zinek a jeho působením je pleť chráněna před účinky oxidačního stresu. V rámci každodenní péče o pleť se každý večer užívají dvě tablety. Tento přípravek využívá regenerační procesy probíhající v pleti přes noc, aby se vypořádal s negativními účinky působení okolního prostředí na pleť, jako je sluneční záření, znečištěné prostředí nebo známky hektického životního stylu.

Doplněk stravy ve formě nápoje pak obsahuje vitamin C, zinek, PhytoCeramide Complex a výtažek z brusinek. Nápoj s osvěžující grapefruitovou příchutí si můžete vychutnat ráno nebo během dne a živiny obsažené v něm Vám pomohou snížit únavu a vyčerpání a podpoří zdravý vzhled Vaší pleti.

O značce NUTRILITE

NUTRILITE od společnosti Amway je nejprodávanější značkou vitaminů a doplňků stravy na světě.* S více než 80letou tradicí vědy a výzkumu dovedl tým NUTRILITE vlastní přístup od semínka až po doplněk stravy k dokonalosti, aby uchoval kvalitu a maximalizoval soudržnost, účinnost a bezpečnost výrobků. Značka NUTRILITE si své suroviny pěstuje, sklízí a zpracovává na svých vlastních farmách v USA, Mexiku a Brazílii. Od roku 2008 jsou výrobky NUTRILITE oficiálními doplňky stravy týmu AC Milán.

O společnosti Amway

Amway je jednou z předních rodinných firem se spotřebním zbožím na světě, která konečným spotřebitelům prodává více než 450 vysoce kvalitních výrobků z kategorií krása, zdraví a životní styl a péče o domácnost výhradně prostřednictvím nezávislých distributorů. Společnost byla založena roku 1959 v americké Adě a působí ve více než 100 zemích. V roce 2015 dosáhla obratu 9,5 miliard USD. Mezi nejprodávanější značky Amway patří vitaminy, minerální látky a doplňky stravy NUTRILITE, přípravky péče o pleť a kosmetické výrobky ARTISTRY a systémy na úpravu vody eSpring. Chcete-li získat více aktuálních informací o společnosti, navštivte https://news.amway.cz/.

*Zdroj: Euromonitor International Limited, www.euromonitor.com/amway-claims.

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia