Czech Republic CZE  

rss

  • rss
Tiskové zprávy, Uncategorized - Krása
Živelná energie pro vaši pleť

2013/06/24 - 

V letním čase se dokážeme tak snadno přiblížit přírodním živlům. Ať je to vzduch, který hladí naši pleť, voda, do které se tak rády noříme v horkém odpoledni, vyhřátá zem, na kterou je tak příjemné si lehnout a oheň, který v nás vyvolává vzpomínky na dětství. Značka beautycycle každý z těchto živlů zkrotila a jejich sílu vložila do čtyř kosmetických řad, které dodají vaší pleti novou energii.

Jako první přichází vzduch, tak nezbytný k životu. Stejnojmenná řada beautycycle Air pleť oživuje pomocí regenerujícího závanu kyslíku. Jogurtová probiotika aktivují přirozenou schopnost pleti okysličovat, díky čemuž pleť vypadá zdravěji a mlaději.

Nechte pleť zhluboka dýchat a dodejte jí mladistvější vzhled

beautycycle™ Air Denní pleťový krém s obnovovacím účinkem SPF 15 UVB/UVA

Okysličující prvky posilují pleť, bojují proti viditelným známkám stárnutí a předcházejí jejich vzniku. Pleť působí zdravěji a je na ní vidět méně jemných linek. Vitamin E zklidňuje podrážděnou pleť. Širokospektrý SFP 15 UVB/UVA chrání pleť před škodlivými účinky životního prostředí a volných radikálů.

Doporučená maloobchodní cena: 420,00 CZK

Probuďte se s pletí, která je hladká a vyhlazená

beautycycle™ Air Noční pleťový krém s obnovovacím účinkem

Regenerační noční ošetřující přípravek obsahuje okysličující prvky, které během spánku bojují proti viditelným známkám stárnutí. Obsahuje vitaminy A a C, které pleť nezbytně potřebuje pro svůj zdravý vzhled, dále vitamin E s antioxidačními účinky a vitamin B, které pomáhají pleť regenerovat.

Doporučená maloobchodní cena: 420,00 CZK

Odfoukněte viditelné známky stárnutí.

beautycycle™ Air Pleťové mléko s obnovovacím účinkem

Pleťové mléko s hedvábným, lehkým složením bez obsahu mýdla pleť nejen čistí, ale i hydratuje. Vyčištěná pleť působí jemněji a vypadá zdravěji.

Doporučená maloobchodní cena: 185,00 CZK

Vdechněte své pleti nový život.

beautycycle™ Air Pleťová voda s obnovovacím účinkem

Osvěžující beautycycle™ Air Pleťová voda s obnovovacím účinkem obsahuje vitamin E s antioxidačními účinky, který chrání pleť před škodlivými účinky volných radikálů, zatímco okysličující prvky bojují proti viditelným známkám stárnutí a obnovují mladistvý a zářivý vzhled pleti.

Doporučená maloobchodní cena: 185,00 CZK

no images were found

 

 

 

Napsat komentář

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia